Jinekoloji çevirileri konusunda en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Medikal konularla ilgili sözlü ve yazılı tercümeler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir yanlış bile tamiri mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Faaliyetlerine 2006 senesinde başlayan Semantik Çeviri Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi çeviri hizmetleri sağlamaktadır. jinekoloji çevirileri hizmeti sunduğumuz müşteriler içinde, araştırma merkezleri, akademisyenler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri, özel hastaneler ve global farmakoloji şirketleri bulunmaktadır.

Jinekoloji çevirileri ile alakalı bütün istekleriniz ve talepleriniz için şirketimize bir e-posta atabilir veya bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

jinekoloji çevirileri

Jinekoloji çevirileri talepleriniz için doğru adres: Semantik Çeviri

Kaliteli tercümelerimiz için çevirilerini bize emanet eden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden onlarca e-posta alıyoruz. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Firmamız için oluşturduğunuz tıbbi sözlük bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan onca sene geçmiş olmasına rağmen hâla o sözlükten yararlanıyoruz.
  (Doçent Doktor)
 • Hasta raporlarımızın Çinceye tercüme edilmesinde çok profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Tıbbi raporların çevirisindeki ustalığınız hayranlık uyandırıyor. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Uzman Doktor)
 • Rekabetçi fiyat, eşsiz kalite… Kurumumuzu çeviri ve tercüme probleminden kurtardığınız için teşekkür ediyorum size.
  (Genel Müdür)
 • Medikal aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını çok sayıda dile mükemmel bir şekilde tercüme ettiniz. Masa üstün yayıncılık (DTP alanında da çok iyisiniz. Bundan sonra hep tercüme büronuzla işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür)
 • Geçmişte çalışmış olduğumuz tercüme firmalarından tümünden oldukça farklısınız. Üstün kaliteniz, güvenilir, doğru ve özenli tercümeleriniz ve bize sağladığınız makul fiyatlar için firmanıza teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Çeviri bürolarıyla işbirliği yapmak firmamız için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu bu duruma son verdi. Profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini ifade etmek istiyorum.
  (Hastane Yöneticisi)
 • Tıp metinlerinin çevirisinde bu denli iyi olmanıza şaşırdım. Bu konuda daha önce bize hizmet sağlayan yabancı firmaların hepsinden daha profesyonel hizmet veriyorsunuz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • jinekoloji çevirileri sahasında uygun bir tercüme şirketi bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu işte uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terminolojiye hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Medikal çeviriler hastanemiz için çok kritik. Bize gelen doktor raporlarında yapılabilecek en ufak bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Doktor)
 • Hastanemiz için bir çeviri belleği oluşturduğunuzdan çeviri maliyetimizi çok azalttık. Şirketinizi seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. Satın Alma Müdür
 • Semantik’in müşteri temsilcileri proje yöneticileri gerçekten çok başarılı. çeviri ve yerelleştirme projelerimizin hepsinde projelerin ilk gününden son gününe kadar bizimle iletişim kurarak gereken her yerde bize sorular sordular, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı konusunda bize sürekli bilgi ilettiler. Sizinle işbirliği yapmak keyif verici.
  Ticaret Müdürü
 • Semantik Tercüme Bürosunu kardeşim çok övmüştü. Master tezimin Hintçeye çevirisi son derece iyi oldu. Teşekkürler Semantik Tercüme
  (Yardımcı Doçent)
Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiyemizin kentlerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de tercüme hizmeti veriyoruz. jinekoloji çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Aydın – Bozdoğan, Karaman – Kazımkarabekir, Konya – Altınekin, Diyarbakır – Çermik, Gaziantep – Araban, Tokat – Zile, Hatay – Yayladağı, Düzce – Cumayeri, Edirne – Süloğlu, Edirne – Keşan, Yozgat – Çayıralan, Manisa – Kırkağaç, Giresun – Dereli, Kütahya – Simav, İzmir – Karaburun, Bayburt – Demirözü, Kilis – Polateli, Bolu – Kıbrıscık, Muş – Malazgirt, Kocaeli – Körfez, Mardin – Dargeçit, Ardahan – Posof, Ankara – Güdül, Kırıkkale – Bahşili, Sinop – Boyabat, Bayburt – Aydıntepe, Uşak – Eşme, Mersin – Anamur, Sivas – İmranlı, Ağrı – Taşlıçay, Mardin – Yeşilli, Bolu – Yeniçağa, Samsun – Terme, Adıyaman – Samsat, Gaziantep – Oğuzeli, Samsun – Tekkeköy, İstanbul – Sultanbeyli, Bingöl – Kiğı, Kırklareli – Pehlivanköy, Ordu – Kabataş, Niğde – Bor, Kırıkkale – Sulakyurt, Antalya – Muratpaşa, Ankara – Kalecik, Karabük – Eskipazar, Aydın – Buharkent, Erzincan – Otlukbeli, Bartın – Amasra, Manisa – Soma, Bolu – Seben, Bingöl – Yedisu, Hatay – Dörtyol, Kütahya – Tavşanlı, Erzincan – İliç, Bartın – Ulus, Nevşehir – Acıgöl, Aydın – Kuşadası, Sinop – Erfelek, Şırnak – Uludere, Muğla – Köyceğiz, Şanlıurfa – Suruç, Antalya – Gazipaşa, Sivas – Koyulhisar, Bingöl – Genç, Edirne – Uzunköprü, Afyonkarahisar – Dazkırı, Antalya – Konyaaltı, Ordu – Akkuş, Rize – Kalkandere, Kars – Akyaka

jinekoloji çevirileri

Jinekoloji çevirileri konusunda bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

jinekoloji çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.
Dünyanın dört bir yanında bulunan bizi tercih eden müşterilerimize onlarca dilde medikal tercüme ve çeviri hizmeti sunuyoruz. Jinekoloji çevirileri alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Vietnamca jinekoloji çevirileri, Çekçe jinekoloji çevirileri, Tayvanca jinekoloji çevirileri, Lehçe jinekoloji çevirileri, Felemenkçe jinekoloji çevirileri, Endonezce jinekoloji çevirileri, İngilizce jinekoloji çevirileri, Uygurca jinekoloji çevirileri, Yunanca jinekoloji çevirileri, Arnavutça jinekoloji çevirileri, Çince jinekoloji çevirileri, Kazakça jinekoloji çevirileri, Bulgarca jinekoloji çevirileri, Tacikçe jinekoloji çevirileri, Rusça jinekoloji çevirileri, İrlandaca jinekoloji çevirileri, Türkmence jinekoloji çevirileri, Gagavuzca jinekoloji çevirileri, Zuluca jinekoloji çevirileri, Hollandaca jinekoloji çevirileri, Hintçe jinekoloji çevirileri, İzlandaca jinekoloji çevirileri, Fransızca jinekoloji çevirileri, Türkçe jinekoloji çevirileri, Hırvatça jinekoloji çevirileri, Almanca jinekoloji çevirileri, Kırgızca jinekoloji çevirileri, Rumca jinekoloji çevirileri, Kürtçe jinekoloji çevirileri, Japonca jinekoloji çevirileri, Azerice jinekoloji çevirileri, Korece jinekoloji çevirileri, Norveççe jinekoloji çevirileri, İbranice jinekoloji çevirileri, Malayca jinekoloji çevirileri, Urduca jinekoloji çevirileri, Ermenice jinekoloji çevirileri, İtalyanca jinekoloji çevirileri, Moğolca jinekoloji çevirileri, Filipince jinekoloji çevirileri, Bangladeşçe jinekoloji çevirileri, Boşnakça jinekoloji çevirileri, Çeçence jinekoloji çevirileri, İspanyolca jinekoloji çevirileri, Farsça jinekoloji çevirileri, Ukraynaca jinekoloji çevirileri.

Çeviri büromuzu diğer rakiplerimizden ayrıştıran en temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, çok dilli projelerdeki ustalığımız, etik prensiplere verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin her fazında gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

jinekoloji çevirileri

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözleşme çevirisi konularında yüzlerce projeyi büyük bir başarıyla tamamladık. Bu listede medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekler listeleniyor:

Medikal Cihaz Teknik Şartname, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Pediatri, Araştırma Broşürü, Farmasötik Kimya, İntaniye, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Farmakolojik Araştırma, Doktor Eğitim Materyalleri, Farmasötik, Medikal Yazılım, Nöroradyoloji, İmmunoloji, Psikanaliz, KÜB KT, Radyasyon Onkolojisi, Bağışıklık Testi, İlaç Ruhsat Dosyası, Aile Hekimliği, Deniz Hekimliği, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Pazarlama Materyalleri, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Alerji, Ortodonti, İnorganik Kimya, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Klinik Biyokimya, Tıbbi Tetkik, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Tıbbi Web Sitesi, Akademik Makale, Diyagnostik Görüntüleme, Mikrobiyoloji, Medikal Alet, Çevresel Kimya, İlaç Tescil Belgesi, Kan Analiz Cihazları, Bitirme Tezi, Medikal Malzeme, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Koruyucu Diş Hekimliği, Hasta Bilgi Föyü, Tanatoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Çocuk Cerrahisi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, BT, Kadın Doğum Hastalıkları, Kanser Biyolojisi, Biyofizik, Embriyoloji, Ortopedik İmplant, Anesteziyoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Adli Toksikoloji, Psikopatoloji, Adli Tıp, Prospektüs, CTD (Modül I), Tıbbi Biyoloji, Lökaferez Sistemleri, Laboratuar Sistemleri, Doktor Raporu, Medikal Dergi, Akademik Yayın Eleştirisi, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu.

Yazan : İsmail Bener

metindeki bazı etiketler
medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, jinekoloji çevirileri, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri

Comments Are Closed!!!