Medikal tercüme için iyi bir firma arıyorsanız Kadıköy Tercüme Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıbbi alanlarla alakalı tercümeler insan hayatını ilgilendirdiğinden çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek hayati önem taşır. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri şirketimiz en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve editörleri sayesinde mükemmel kalitede tıbbi çeviri hizmetleri vermektedir. Kadıköy Tercüme Bürosu’ndan medikal tercüme alan müşteriler içinde büyük özel hastaneler, büyük ilaç üreticileri, araştırma merkezleri, devlet hastahaneleri, tıp doktorları ve medikal cihaz üreticileri bulunmaktadır.

 

Bloglarımızın ve web sitelerimizin listesi

 

TURKISH TRANSLATION, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, TIBBİ TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL TERCÜME BÜROSU, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU, AKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, TIBBİ MAKALE TERCÜMESİ, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL MAKALE TERCÜMESİMAKALE TERCÜMESİ, TIBBİ MAKALE ÇEVİRİSİ, SEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL MAKALE CEVİRİSİ, MAKALE ÇEVİRİSİ,

Kadıköy Tercüme Bürosu

Medikal tercüme konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Tercüme

1996 yılından bu yana medikal tercüme ve yerelleştirme dalında binlerce işi hep zamanında ve başarıyla neticelendirdik. Aşağıda sunduğumuz listede yazılı ve sözlü tıbbi tercüme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Çevresel Kimya, Biyofizik, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Olgu Sunumu, Adli Psikiyatri, Kullanım Talimatı, Akupunktur, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Epidemiyoloji, Tıbbi Patoloji, BT, Patoloji, Radyografi, Kan Analiz Cihazları, Elektrokardiyograf, Organometalik Kimya, Monografi, Kalp Hastalıkları, Medikal Ürün Katalogu, Ortopedi, Genetik, Jinekoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, İlaç Tescil Belgesi, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Medikal Analiz Cihazı, Göğüs Cerrahisi, Sinir Sistemi Hastalıkları, Travmatoloji, Tüp Bebek, Kongre Sunumu, Hemodiyaliz, Psikiyatri, Oftalmoloji, Ortodonti, Tıbbi Ürün Katalogu, Göz Hastalıkları, Ruhsatlandırma, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Pazar Araştırması, Reanimasyon, İnternet Sitesi, Histoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Patent Belgesi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Nefroloji, Neurofeedback, Çocuk Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Hermeneutik, Kolonoskopi, Psikoterapi, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Nöropatoloji, Araştırma Protokolü, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Kitapçık, Tıbbi Tetkik, Kadın Doğum Hastalıkları, Doktor Raporu, Doktor Eğitim Materyalleri, İç Hastalıkları, Akademik Yayın Eleştirisi, Viroloji, İyileştirici Hekimlik, CTD (Modül I), Çocuk İmmünolojisi, Epikriz, Medikal Cihaz, Kolorektal Cerrahi, Akademik Makale.

Kadıköy Tercüme Bürosu

Kadıköy Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de çeviri ve yerelleştirme çözümleri veriyoruz. medikal tercüme konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kadıköy Tercüme Bürosu Çince dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Farsça dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Azerice dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Rusça dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Romence dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Ukraynaca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Çeçence dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Danca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu İbranice dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Felemenkçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu İngilizce dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Kazakça dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Endonezce dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Tacikçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu İtalyanca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Hintçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Norveççe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Urduca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Yunanca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Rumca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Zuluca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Katalanca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Korece dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Bangladeşçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Filipince dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Süryanice dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Letonca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Türkçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu İrlandaca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Almanca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Tatarca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Japonca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Slovence dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Kırgızca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Bulgarca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Arnavutça dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Fransızca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Moğolca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Özbekçe dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Slovakça dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Vietnamca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Altayca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Fince dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Hollandaca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu İspanyolca dil hizmetleri, Kadıköy Tercüme Bürosu Flamanca dil hizmetleri.

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Kaliteli tercümelerimiz yüzünden onlarca müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-posta mesajları alıyoruz. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Kadıköy Tercüme Bürosu

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan çok kıymetli müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde tıbbi çeviri ve yerelleştirme desteği sunmaktayız. Medikal çeviri alanında hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Endonezce, Rusça, Slovence, Kürtçe, Gagavuzca, Arnavutça, Urduca, Letonca, İbranice, Felemenkçe, Slovakça, Fince, Süryanice, Altayca, İtalyanca, Lehçe, Yunanca, Ukraynaca, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, Çekçe, Kırgızca, Hırvatça, Fransızca, Azerice, Japonca, İngilizce, Malayca, Bulgarca, Türkçe, Makedonca, Kazakça, Korece, Moldovca, Bangladeşçe, Romence, Filipince, Gürcüce, Flamanca, Farsça, Tatarca, Tacikçe, Çince, Boşnakça, Çeçence.

Müşterilerimizin Medikal tercüme konusunda bizi tercih etme nedenleri:

 

 • Şirketimizde kadrolu olarak çalışan tercüman ekibimizin yanında, giderek genişleyen uluslar arası serbest çevirmen ağımız ile, dünyanın konuşulan tüm dillerinde kıymetli müşterilerimize üstün kalitede ve hesaplı Medikal tercüme sunabilecek durumdayız.
 • Hem çeviri öncesinde hem de çevirinin tüm süreçlerinde bize çevirilerini teslim eden müşterilerimizle sürekli temastayız. Onlardan çalışma saatlerimiz içinde gelen e-postaların tümüne bir saat içinde mutlaka yanıt veriyoruz.
 • Hedefimiz müşterilerimizi şartlar ne olursa olsun tatmin etmek, müşterilerimizle nitelikli ve güvene dayanan bir iş ilişkisi kurmaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti şirketimiz için en önemli referans olacaktır.
 • Geliştirmiş olduğumuz Semanalyse yazılımını kullanarak çevrilmesini istediğiniz belgelerin ya da dosyaların tekrar eden kelime ya da cümle sayımlarını web üzerinden elde edebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleği (Translation Memory) teknolojisinin çeviriye ayırdığınız bütçeyi ne kadar azalttığını anlama olanağı verecek.
 • İleri teknolojinin sunduğu bütün avantajlardan sonuna kadar faydalanıyor, böylece daha kaliteli tercümeleri rekabetçi fiyatlarla sağlıyoruz. Teknolojiyi olan bu hakimiyetimiz firmamızı bu alandaki rakiplerimizden üstün kılıyor.
 • İş süreçlerimizde yapılabilecek en küçük bir çeviri yanlışı müşterilerimizin maddi zarara uğramalarına yol açabileceğinden tercümanlarımız ve editörlerimiz yaptıkları tercümelerde doğruluğundan şüphe duydukları tek bir sözcük dahi kullanmazlar.
 • Müşterimiz olan şirketler adına bir Çeviri Belleği (Translation Memory) oluşturuyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin tercüme projelerinde yalnızca doğru ve tutarlı bir terminoloji sağlamakla kalmıyor hem de onların çeviri ve yerelleştirme giderlerini belirli bir seviyeye çekiyoruz.
 • Kaliteden beklentileri çok yüksek olan global şirketlere medikal tercüme hizmetleri verdiğimizden dolayı üstün kalitemizi korumak adına hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu sayede her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyouz.
 • Kalitemizden ve ahlaki ilkelerimizden asla geri adım atmadan, çözüm sağlayan bir yaklaşımla, hizmet sağladığımız kurumların başarılı olmaları için bir katkı sağlamak istiyoruz.
 • Gerçekleştirdiğimiz çeviri ve yerelleştirme projelerinin her fazında kalite süreçlerini büyük bir disiplinle yerine getiriyoruz. Yüksek kalitemizi korumak ve sürdürmek şirketimiz için en önemli konudur.
 • Çok sayıda dil kullanılan çeviri ve lokalizasyon çalışmalarında önemli bir uzmanlık ve bilgi birikimi sahibiyiz. Bu alanda Türkiye’nin en büyük medikal cihaz üretici firmalarına büyük bir başarıyla destek sağlıyoruz.
 • Kurumumuzda görev yapan bütün tercümanlarımız seçkin üniversitelerin tıp ya da eczacılık fakültelerinden mezun, deneyimli, kendi alanlarında uzman, profesyonel ve yetkin kişilerdir.
 • Bize belgelerini teslim eden şirketlerin bilgilerinin gizliliği noktasında çok duyarlı davranıyoruz. Müşterilerimizin kişisel ya da kurumsal bilgilerini şartlar ne olursa olsun gizli tutmak her zaman sahip çıktığımız ilkemizdir.

Kadıköy Tercüme Bürosu

Tercüme şirketimizi tüm rakiplerinden farklılaştıran temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve tercümenin her aşamasında ısrarla uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Medikal tercüme konusundaki tüm gereksiniminiz için Kadıköy Tercüme Bürosu’na bir e-posta mesajı gönderebilir veya alternatif olarak bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:

Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)

Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Pelin Erbatur

önemli etiketler

Kadıköy tercüme bürosu, medikal tercüme, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, medikal tercüme

Comments Are Closed!!!