Kozyatağı Tercüme Bürosu tıbbi tercüme için çok kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sağlamaktadır.

Medikal alanlara ilişkin tercümeler insan hayatı ile igili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile arzu edilmeyen sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Sektörün en iyi firmaları arasında yer alan Kozyatağı Tercüme Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi tercümeler gerçekleştirmektedir. tıbbi tercüme sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, özel sağlık merkezleri, araştırma merkezleri, büyük ilaç üreticileri, tıp doktorları, devlet hastahaneleri ve tıbbi cihaz üreticileri bulunmaktadır.

Kozyatağı Tercüme Bürosu

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviri konusunda sayısız işi hep zamanında ve üstün başarıyla tamamladık. Aşağıdaki listede tıp çevirisi ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı ana başlıklar listeleniyor:

Kardiyoloji, Genetik, Tıbbi Yayın, Göğüs Cerrahisi, Oftalmoloji, MR, Ağız ve Diş Sağlığı, KÜB KT, Medikal Alet, Nöropatoloji, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya , CAT, Radyasyon Onkolojisi, Tıp Hukuku, Radyoloji, Diyagnostik, Kolonoskopi, Klinik Deney, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Akademik Yayın, Akupunktur, Kullanım Kılavuzu, Farmakoekonomik Raporlar, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Hasta Bilgi Föyü, Medikal Yazılım, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Pediatri, Radyografi, Pazar Araştırması, Jinekoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Kanser Biyolojisi, BT, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Supramoleküler Kimya, Organ Nakli, Çocuk İmmünolojisi, Tıbbi Broşür, Travmatoloji, Tıbbi Biyoloji, Koruyucu Hekimlik, Ortopedi, Tıbbi Farmakoloji, Endokrinoloji, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Klinik Laboratuvar, Biyokimya, Tanatoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Toksikoloji, Tüp Bebek, Klinik Çalışma Raporu, Patent Sözleşmesi, Tıbbi Vaka Sunumu, Psikanaliz, Epistemoloji, Pulmonoloji, Anatomi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Tıbbi Donanım.

Tıbbi tercüme ile ilgili bütün gereksiniminiz için şirketimize e-posta gönderebilir veya arzu ederseniz bize doğrudan telefon edebilirsiniz:

Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Firmamızı piyasadaki bütün rakiplerimizden farklı kılan en önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız çok büyük projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, yürüttüğümüz tercüme projelerinin her fazında titizlikle yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

Kozyatağı Tercüme Bürosu

Günümüzün küreselleşen dünyasında kaliteli tercümelerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca ana dilde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Kozyatağı Tercüme Bürosu

 

Tercüme şirketimize ait bloglar ve web siteleri:

 

TIBBİ TERCÜME BÜROSU, TIBBİ MAKALE ÇEVİRİSİ, SEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSU, MAKALE ÇEVİRİSİ, AKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, TIBBİ MAKALE TERCÜMESİ, TURKISH TRANSLATION, MAKALE TERCÜMESİ, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSUMEDİKAL MAKALE CEVİRİSİ, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL MAKALE TERCÜMESİ, MEDİKAL TERCÜME BÜROSU,

tıbbi tercüme

Dünyanın birçok ülkesindeki bizi tercih eden değerli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde her türlü tıbbi çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunuyoruz. Medikal çeviri hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Romence, Kırgızca, Hırvatça, İsveççe, Slovence, İspanyolca, Flamanca, Hollandaca, Farsça, Filipince, Tayvanca, Danca, Sırpça, Macarca, Çekçe, Korece, Azerice, Rusça, İngilizce, İbranice, Rumca, Uygurca, Lehçe, Makedonca, Çeçence, Slovakça, Endonezce, Yunanca, Bangladeşçe, Kazakça, İtalyanca, Türkmence, Norveççe, Gagavuzca, Hintçe, Fransızca, Bulgarca, Felemenkçe, Tacikçe, Çince, Almanca, Kürtçe, Japonca, Fince, Moğolca, Türkçe.

Tıbbi tercüme konusunda Türkiye’nin en iyi şirketi: Kozyatağı Tercüme Bürosu

Kozyatağı Çeviri Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de çeviri ve yerelleştirme çözümleri veriyoruz. tıbbi tercüme için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Aksaray – Sarıyahşi, Çanakkale – Gökçeada, Bartın – Kurucaşile, Düzce – Gümüşova, Erzurum – Aşkale, Mardin – Kızıltepe, Isparta – Gönen, Rize – Güneysu, İzmir – Tire, Yalova – Armutlu, Elazığ – Karakoçan, Diyarbakır – Çermik, Bilecik – Söğüt, Bingöl – Karlıova, Burdur – Çavdır, Afyonkarahisar – Sultandağı, Burdur – Gölhisar, Çankırı – Orta, Çorum – Bayat, Şanlıurfa – Viranşehir, Erzurum – Pazaryolu, Kocaeli – Karamürsel, Eskişehir – Mihalıççık, Van – Erciş, Aydın – Söke, Gaziantep – Nurdağı, Amasya – Göynücek, Osmaniye – Bahçe, Mersin – Gülnar, Çankırı – Kızılırmak, Bolu – Mudurnu, Bayburt – Aydıntepe, Diyarbakır – Hani, Niğde – Altunhisar, Yalova – Çiftlikköy, Eskişehir – Odunpazarı, Tunceli – Mazgirt, Malatya – Akçadağ, Konya – Karatay, Yalova – Altınova, Tokat – Yeşilyurt, İstanbul – Ümraniye, Kırşehir – Boztepe, Van – Özalp, Çankırı – Şabanözü, Sivas – Şarkışla, Eskişehir – Günyüzü, Sivas – Koyulhisar, Çanakkale – Biga, Erzurum – Karaçoban, Adana – Yumurtalık, Aydın – Nazilli, Rize – Çayeli, Osmaniye – Kadirli, Bartın – Amasra, Uşak – Karahallı, Tekirdağ – Saray, Bingöl – Genç, Niğde – Çiftlik, Kırşehir – Kaman, Afyonkarahisar – Hocalar, Afyonkarahisar – Bayat, Eskişehir – Tepebaşı, Hatay – Belen, Gümüşhane – Şiran, Denizli – Buldan, Bursa – Karacabey, Kayseri – Tomarza, Hakkari – Çukurca, Bitlis – Ahlat

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz sayesinde bize işlerini teslim eden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-posta mesajları bize ulaşıyor. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Bizi tercih etmenizi gerektiren sebepler:

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar kelime bulutu
çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, kozyatağı tercüme bürosu

Comments Are Closed!!!