Hazırlamış olduğumuz medikal sözlükten faydalanabilirsiniz.

Medikal konularla ilgili tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan bir çeviri hatası istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri firmamız tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve güvenilir tıbbi çeviri hizmetleri sağlamaktadır. tıbbi tercüme konusunda hizmet sağladığımız müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, tıp doktorları, araştırma merkezleri, global ilaç üreticileri, özel hastaneler ve tıbbi cihaz üreticileri yer almaktadır. Hazırlamış oldığumuz medikal sözlük bir çok doktora destek sağlamaktadır.

Günümüzün küreselleşen dünyasında nitelikli çevirilerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

medikal sözlük

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet için bize güvenmiş olan müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız mektup bize gönderiliyor. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:


Medikal sözlük sağlayan web siteleri?


SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL MAKALE CEVİRİSİ, TIBBİ MAKALE TERCÜMESİ, TIBBİ TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL MAKALE TERCÜMESİ, MAKALE TERCÜMESİ, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, TIBBİ MAKALE ÇEVİRİSİ, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSU, SEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSUAKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, MAKALE ÇEVİRİSİ, MEDİKAL TERCÜME BÜROSU, TURKISH TRANSLATION, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU,

Çeviri şirketimizi diğer tüm rakiplerimizden farklılaştıran önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve tercüme işleminin her fazında itina yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercüme alanında binlerce projeyi her zaman başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme çözümleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekleri görebilirsiniz:

Laboratuar Sistemleri, Kanser Biyolojisi, Tıbbi Dergi, Rehabilitasyon, Reanimasyon, Patent Belgesi, Tıbbi Biyokimya , Gastroenteroloji, Olgu Sunumu, Dahiliye, Neonatoloji, Patent Sözleşmesi, Algoloji, Tıbbi Bülten, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Klinik Çalışma, Medikal Dergi, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İnorganik Kimya, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Epistemoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Monografi, Tıbbi Web Sitesi, Mamografi, Epikriz, Araştırma Broşürü, Hasta Geçmiş Hikayesi, Kongre Sunumu, Plastik Cerrahi, İşyeri Hekimliği, Akademik Makale, Fiziksel Tıp, Nörofizyoloji, Tıbbi Vaka Sunumu, Patolojik Anatomi, Hasta Bilgi Föyü, Pulmonoloji, Kullanım Talimatı, İmmunoloji, Adli Psikiyatri, Tıbbi Analiz Cihazı, Aile Hekimliği, Deri Hastalıkları, Tıbbi Yayın, Kullanma Kılavuzu, Dermatoloji, Ruhsatlandırma, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, İç Hastalıkları, Spektroskopi, CAT, Radyoloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, İyileştirici Hekimlik, Bağışıklık Testi, Klinik Biyokimya, Neurofeedback, Anestezi, Nükleer Tıp, Patent Başvurusu, Kadın Doğum Hastalıkları, Doktor Eğitim Materyalleri, Medikal Alet, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Mikrobiyoloji, Tüp Bebek.

medikal sözlük

Dünyanın farklı ülkelerindeki çok değerli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde her türlü tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Medikal çeviri desteği sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İrlandaca, Gagavuzca, Almanca, Vietnamca, Türkmence, Moldovca, İtalyanca, Arnavutça, Çekçe, Çeçence, Lehçe, İzlandaca, Rusça, Süryanice, Ukraynaca, Kürtçe, Bulgarca, Rumca, Sırpça, Zuluca, Felemenkçe, Azerice, Makedonca, İngilizce, Ermenice, İspanyolca, Letonca, Çince, Boşnakça, Fransızca, Altayca, Katalanca, Yunanca, Urduca, Flamanca, Japonca, Türkçe, Hollandaca, Tatarca, Macarca, Korece, Malayca, Romence, Farsça, İbranice, Kazakça.

Medikal sözlük dışında başka hangi avantajlar sağlıyoruz?

medikal sözlük

Tıbbi tercüme alanındaki bütün istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Çeviri’ye bir e-posta mesajı yollayabilir ya da arzu ederseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de tıp çevirisi hizmetleri sunuyoruz. tıbbi tercüme için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Zonguldak – Devrek, Diyarbakır – Kayapınar, Bilecik – Yenipazar, Afyonkarahisar – Çay, Mersin – Toroslar, Hakkari – Yüksekova, Osmaniye – Sumbas, Tokat – Pazar, Kayseri – Pınarbaşı, Trabzon – Yomra, Gaziantep – Nizip, Mardin – Savur, Bayburt – Demirözü, Ankara – Beypazarı, Şırnak – Uludere, Kahramanmaraş – Ekinözü, Adıyaman – Çelikhan, Kütahya – Dumlupınar, Amasya – Göynücek, Manisa – Ahmetli, Kayseri – Talas, Sakarya – Karasu, Balıkesir – Manyas, Eskişehir – Alpu, Osmaniye – Toprakkale, Gaziantep – İslahiye, Ağrı – Eleşkirt, Çorum – Osmancık, Kahramanmaraş – Afşin, İzmir – Seferihisar, Denizli – Babadağ, Çorum – İskilip, Sakarya – Ferizli, Çorum – Uğurludağ, Balıkesir – Susurluk, Isparta – Gönen, Artvin – Arhavi, Edirne – Keşan, Mersin – Mut, Kırklareli – Lüleburgaz, Düzce – Gölyaka, Erzincan – Otlukbeli, Trabzon – Dernekpazarı, Isparta – Sütçüler, Hatay – Dörtyol, Osmaniye – Kadirli, Bitlis – Ahlat, Bilecik – İnhisar, Afyonkarahisar – Hocalar, Samsun – Bafra, Kocaeli – Gölcük, Denizli – Serinhisar, Muğla – Dalaman, Kırıkkale – Delice, Isparta – Uluborlu, Çankırı – Çerkeş, Yalova – Termal, Sinop – Saraydüzü, Karaman – Ayrancı, Giresun – Şebinkarahisar, Uşak – Karahallı, Zonguldak – Gökçebey, Afyonkarahisar – Kızılören, Sivas – Ulaş, Sivas – Zara, Kırıkkale – Yahşihan, Niğde – Çamardı, Uşak – Banaz, Batman – Kozluk, Karabük – Eskipazar

Tıbbi tercüme konusunda ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

medikal sözlük

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcüklerin listesi
çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, medikal sözlük

Comments Are Closed!!!