En iyi tıbbi tercüme kalitesi, en iyi tıbbi tercüme fiyatı.

Tıbbi konularla ilgili tercüme etkinlikleri insan sağlığını doğrudan ilgilendirdiğinden tercüme hataları arzu edilmeyen sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana tercüme sektörünün lideri olan Semantik Çeviri Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercümanları ve redaktörleri ile kalitesi yüksek ve fiyatı uygun medikal çeviri hizmetleri sunmaktadır. tıbbi tercüme hizmeti sunduğumuz müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticileri, tıp doktorları, global farmakoloji şirketleri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler ve üniversiteler bulunmaktadır.

tıbbi tercüme fiyatı

Tıbbi tercüme konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiyemizin sadece illerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de tercüme ve çeviri hizmeti sağlamaktayız. tıbbi tercüme konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Manisa – Selendi, Muğla – Fethiye, Çanakkale – Ezine, Elazığ – Kovancılar, Ağrı – Tutak, Kars – Arpaçay, Bartın – Kurucaşile, Gümüşhane – Kelkit, Burdur – Tefenni, Şırnak – Cizre, Bartın – Amasra, Muş – Bulanık, Niğde – Altunhisar, Van – Erciş, Giresun – Çanakçı, Düzce – Gümüşova, Muş – Malazgirt, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Ordu – Gülyalı, Bilecik – Söğüt, Afyonkarahisar – İhsaniye, Uşak – Sivaslı, Zonguldak – Devrek, Afyonkarahisar – İscehisar, Çankırı – Yapraklı, Ağrı – Eleşkirt, Osmaniye – Toprakkale, Ardahan – Damal, Afyonkarahisar – Çobanlar, Ankara – Pursaklar, Çanakkale – Gökçeada, Çankırı – Şabanözü, Sinop – Erfelek, Kars – Kağızman, Samsun – Bafra, Burdur – Ağlasun, Siirt – Şirvan, Sakarya – Kaynarca, Karaman – Ayrancı, Kırşehir – Akçakent, Aydın – Sultanhisar, Iğdır – Tuzluca, Mersin – Mezitli, Elazığ – Alacakaya, Manisa – Köprübaşı, Konya – Ilgın, Ardahan – Hanak, İzmir – Bayındır, Giresun – Piraziz, Kütahya – Emet, Kilis – Elbeyli, Bitlis – Mutki, Nevşehir – Avanos, Denizli – Kale, Ordu – Korgan, Erzincan – Refahiye, Sivas – Gürün, İstanbul – Zeytinburnu, Niğde – Ulukışla, Adana – Karataş, Yalova – Çiftlikköy, İstanbul – Maltepe, Bingöl – Genç, Ordu – Gölköy, Diyarbakır – Hazro, Van – Saray, Aksaray – Ağaçören, Ankara – Kızılcahamam, Adana – Feke, Malatya – Pütürge

Tıbbi tercüme fşiyatı konusunda en iddialı tercüme bürosu biziz.

 • Kurumumuzda görevlendirilen bütün tercümanlar ve editörler en iyi üniversitelerin tıp ya da eczacılık fakültelerini bitirmiş, 10 yılın üzerinde deneyimli, konularına hakim, ahlaki ilkelere sahip çıkan dil uzmanlarıdır.
 • Kadrolu çevirmen ekibimizin yanında, günden güne sayısı artan Türkiye ve bütün dünyadaki serbest çevirmen ağımız ile, dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize yüksek kalitede ve makul fiyatlı Tıbbi tercüme sunabilecek durumdayız.
 • Şirketimizin geliştirdiği Semanalyse yazılımını kullanarak tercüme ettireceğiniz belgelerin ya da dosyaların sözcük ya da karakter sayılarını çevrim içi öğrenebilirsiniz. Bu aynı zamanda size kullanmakta olduğumuz çeviri belleği (Translation Memory) teknolojisinin çeviri maliyetinizi ne kadar azalttığını görme şansı da verecek.
 • Gerçekleştirdiğimiz çeviri ve lokalizasyon projelerinin tüm fazlarında kalite gerekliliklerini titizlikle uyguluyoruz. Kalite şirketimiz için vaz geçilmez bir zorunluluktur.
 • Temel hedefimiz tüm müşterilerimizi her şart altında tatmin etmek, onlarla nitelikli ve güvene dayanan bir iş ortamı kurmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizler için en büyük referans olarak kabul edilir.
 • Müşterilerimizin bilgilerinin gizli tutulması noktasında çok duyarlıyız. Onların gizlilik içeren bilgilerini her koşulda gizli tutmak en temel görevimizdir.
 • Yüksek teknolojinin sunduğu bütün avantajlardan maksimum derecede faydalanıyor, böylelikle daha yüksek kaliteli tercümeleri makul koşullarla müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek teknolojiye hakimiyetimiz çeviri büromuzu sektördeki rakiplerimizden farklı bir yere koyuyor.
 • Kalite çıtaları çok yukarıda olan küresel firmalara tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimizden kalitemizi korumak için hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu sayede her geçen gün müşteri sayımızı daha da arttırıyouz.
 • Kalitemizden ve etik ilkelerimizden hiç bir şekilde vaz geçmeden çözüm sağlayan bir yaklaşımla, hizmet verdiğimiz kurumların başarı göstermelerine destek olmayı hedefliyoruz.
 • Çeviri öncesinde, çeviri sürecinde ve çeviri sonrasında bize çevirilerini emanet eden müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Onlardan çalışma saatlerimiz dahilinde bize ulaşan tüm e-postalara mümkün olan en kısa süre içinde kesinlikle yanıt veriyoruz.
 • Yapılacak en ufak bir yanlışlık müşteri kaybına yol açabileceği için çevirmenlerimiz yaptıkları tercümelerde emin olmadıkları tek bir sözcük bile kullanmazlar.
 • Tüm kurumsal müşterilerimiz adına bir Çeviri Belleği (Translation Memory) oluşturuyoruz. Bu yolla değerli müşterilerimizin tercüme ve yerelleştirme projelerinde yalnızca doğru bir teminoloji oluşturmakla kalmıyor ayrıca onların tercüme ve yerelleştirme maliyetlerini azaltıyoruz.
 • Çok sayıda dil kullanılan çeviri ve lokalizasyon işlerinde büyük bir uzmanlık ve bilgi birikimi sahibiyiz. Bu bağlamda ülkemizin önde gelen tıbbi cihaz üretici firmalarına başarıyla hizmet üretiyoruz.
Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden değerli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde tıbbi alanda çeviri hizmeti sağlıyoruz. Tıbbi çeviri desteği vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Sırpça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Boşnakça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Danca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Urduca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Azerice, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Altayca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Zuluca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Letonca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İtalyanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Hollandaca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İsveççe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Uygurca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Ukraynaca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Tayvanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Filipince, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Farsça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Yunanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Moldovca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Katalanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Çince, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Japonca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Özbekçe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Malayca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Kazakça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İbranice, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Tatarca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Bulgarca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Gagavuzca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Flamanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İrlandaca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İngilizce, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Lehçe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Hırvatça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : İspanyolca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Rusça, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Almanca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Tacikçe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Süryanice, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Türkçe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Romence, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Slovence, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Fransızca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Moğolca, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Norveççe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Bangladeşçe, En uygun tıbbi tercüme fiyatı : Endonezce.

Çeviri büromuzu piyasadaki rakiplerimizden ayrı kılan önemli noktalar üstün teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin bütün fazlarında itina uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Günümüzde kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm tercüman ve redaktörlerimiz ana dilde tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler için bize işlerini teslim eden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-posta mesajları almaktayız. Buradaki listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana medikal çeviriler dalında çok sayıda projeyi hep zamanında ve üstün başarıyla neticelendirdik. Bu listede tıbbi tercüme hizmetleri sağladığımız konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Genel Cerrahi , Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tıbbi Katalog, Nöroloji, Diyagnostik Görüntüleme, Çocuk Kardiyolojisi, Kanser Biyolojisi, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Ortopedik İmplant, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Literatür, İç Hastalıkları, MR, Monografi, Tıbbi Talimatname, İnternet Sitesi, Tıbbi Makale, Klinik Laboratuvar, Tıbbi Genetik, Endokrinoloji, Neonatoloji, İşyeri Hekimliği, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, İnfertilite, İnorganik Kimya, Klinik Mikrobiyoloji, Pazarlama Materyalleri, Diyagnostik, Polipektomi, İlaç Tescil Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Kullanım Talimatı, Tıbbi Histoloji, Diyagnostik Sistem, Okul Hekimliği, Radyolojik Tetkik, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, CTD (Modül I), Psikanaliz, Sinir Sistemi Hastalıkları, Histoloji, Tanatoloji, Dahiliye, Tıbbi Tahlil, Kullanım Kılavuzu, Adli Travmatoloji, Hermeneutik, Adli Jinekoloji, Genetik, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Tıbbi Tetkik, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık Araştırması, Biyokimya, Neurofeedback, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Laboratuar Sistemleri, Koruyucu Diş Hekimliği, Anestezi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Kolorektal Cerrahi, Göz Hastalıkları, Mamografi, Tıbbi Mevzuat.

tıbbi tercüme fiyatı

Tıbbi tercüme ile alakalı tüm istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme’ye bir mail atabilir veya bunun yerine doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

tıbbi tercüme fiyatı


Tıbbi tercüme fiyatı alabileceğiniz web siteleri:


SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, TIBBİ MAKALE ÇEVİRİSİ, MEDİKAL TERCÜME BÜROSU, TURKISH TRANSLATION, TIBBİ TERCÜME BÜROSU, MAKALE ÇEVİRİSİ, TIBBİ MAKALE TERCÜMESİ, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL MAKALE CEVİRİSİAKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, MAKALE TERCÜMESİ, SEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL MAKALE TERCÜMESİ, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSU,

tıbbi tercüme fiyatı

Yazan : Zeliha Karahan

etiket bulutu
tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme, medikal tercüme, çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme fiyatı

Comments Are Closed!!!